Dračia krv, Serafin 30 ml

Kód: 5243
1 hodnotenie
Značka: Serafin
€13,82
Skladom

Miazga z amazonského stromu Croton lechleri. Indiánskymi kmeňmi južnej Ameriky je používaná od nepamäti na vonkajšie i vnútorné použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Nie je dračia krv ako dračia krv. Na trhu sa stretnete s mnohými výrobkami rovnakého názvu. Čím je Dračia krv od firmy Serafin iná? Kvalitou!

  • Živica sa získava z amazonského stromu, ktorý rastie nepravidelne v džungli. Jej zbieranie je ťažké a zdĺhavé. Pri zbere sa nareže kôra stromu, vytečie pár kvapiek miazgy, ktorá sa zachytí, a takto sa pokračuje ďalej. Je to nekonečná práca, ktorá navodzuje pokušenie zmiešať ju s vodou či inou látkou ... Pripravená Dračia krv už stráca svoje skvelé účinky. Dračia krv Serafin je zberaná v Ekvádore najmä v provincii Pastaza, miestnymi komunitami indiánov, a to z voľne rastúcich stromov, teda nie zo sadu, kde sa stromy umelo pestujú. Má 100% čistotu a skvelé účinky.

Viete že?

  • pôsobí proti infekčným a zápalovým ochoreniam, na horné cesty dýchacie, pľúca, nádchu či chrípku, opary, mononukleózu či hepatitídu typu A a B.
  • Dračia krv podporuje aj celkovú regeneráciu organizmu, regeneráciu krvných buniek pri anémií a leukémií, aj pri únave a vyčerpaní má schopnosť dodať energiu.
  • Má analgetický a antireumatický účinok, pôsobí na tráviaci trakt, gynekologické problémy, na vonkajšie zranenia a kožné problémy.

Tieto informácie majú len informatívny charakter!


 

Použitie

Vnútorne - obvykle sa užíva 5-20 kvapiek za deň rozdelených do 2-3 dávok. Najlepšie na lačno, rozmiešané v malom množstve vody

Zvonku - potrieť postihnuté miesto niekoľkých kvapkami podľa rozsahu


 

Zloženie

Miazga z amazonského stromu Croton lechleri.

Dodatočné parametre

Kategória: Tinktúry
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz