Femina Happy 45+, Serafin

Kód: 5330
5 hodnotení
Značka: Serafin
€17,25
Skladom

Prírodné bylinné kapsuly zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém: klimaktérium, stres, hormonálna aktivita.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné bylinné kapsuly zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém: klimaktérium, stres, hormonálna aktivita.

Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu. Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobrú vstrebateľnosť. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.


 

Aktívne látky

  • Archangelika čínska – podporuje normálny priebeh klimaktéria, napomáha správne funkcie močového mechúra a kĺbov
  • Mučenka pleťová - napomáha pri stresu, reguluje emócie, zlepšuje spánok
  • Horčík - znižuje vyčerpanie, podporuje psychiku , kosti a kĺby
  • B6 - prispieva k regulácií hormonálnej aktivity                                                                                                                                                           

Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžasná sila liečivých bylin a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme koncentrátov. Koncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsulí. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.


 

Použitie

Dávkovanie: 1 - 2x denne 1 kapsulu medzi jedlom


 

Zloženie

Extrakt z Archangeliky čínskej( angelicae chinensis) 50 mg ,Extrakt z Mučenky pleťovej (Passiflora icarnata) 147 mg , Pyridoxín -1 mg, Mliečnan horečnatý - 9 mg , Stearan horečnatý -12 mg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné kapsuly
Balenie: 90 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz