ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Ginko biloba, Natural Pharm, 100g

Kód: 5450
2 hodnotenia
Značka: Natural Pharm
€2,85
Vypredané - tovar čoskoro opäť naskladníme
Položka bola vypredaná…

Ginko je veľmi stará rastlina, už pred 150 miliónmi rokov bola rozšírená po celom svete. Obsahuje bielkoviny, tuk, sacharidy, vláknina, železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík, sodík, zinok, meď, mangán, kyselinu listovú, kyselinu pantoténovú, vitamín A, B a C.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

 Aké sú jeho účinky na organizmus človeka? 

Ginko veľmi účinne podporuje imunitný systém, pôsobí aj ako silný antioxidant. Má tiež antiseptické a antibakteriálne účinky, detoxikuje organizmus a zlepšuje funkciu pečene. Jeho snáď najznámejší vplyv je, že upokojuje nervový systém, zlepšuje prekrvenie a činnosť mozgových buniek, pamäť a iné kognitívne funkcie. Ginko pozitívne vplýva na cievy celého tela, je prevenciou tvorby krvných zrazenín a vzniku kardio-vaskulárnych ochorení. Zlepšuje prekrvenie končatín, normalizuje hladinu cukru v krvi a tiež pozitívne pôsobí pri poruchách zraku


 

Ginko je jediným reprezentantom čeľade Ginkgoaceae (Ginkovité). Skameneliny dokazujú, že približne pred 150-200 miliónmi rokov boli podobné rastliny značne rozšírené po celom svete. Je teda najstarším stromom vôbec a niekedy je označovaný za živú skamenelinu. Ginko sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou voči klimatickým zmenám a prírodným vplyvom. Dorastá až do výšky 40 metrov a dožíva sa stovky až tisícky rokov. Neodporúča sa však jesť surové plody. Obsahujú látku, ktorá odbúrava vitamín B6, takže ich konzumácia vo väčších množstvách nie je najväčšou výhrou.

Upozornenie: produkt môže obsahovať stopy gluténu, horčice, sóje, orechov a sezamu.

Skladovanie: skladujte na suchom a tmavom mieste dobre uzatvorenom obale.


  
Natural-Pharm-logo-biosujo_1

Firma Natural Pharm s.r.o. sa zaoberá výrobou koloidných produktov a výživových doplnkov. Ponúkajú produkty pre zlepšenie života, Koloidné striebro a zlato, Zdravé oleje, Graviolu džús, výživové doplnky a vitamíny v tabletovej a tekutej forme, Zdravú výživu (Pestrec drvený, Zelená káva mletá...). Zameriavajú sa však hlavne na koloidné produkty, ktoré sú modernou alternatívou založenou na prírodnej báze, ktoré organizmus ľahko prijíma a využíva. 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz