ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Kompostovateľné papierová vrecká na bioodpad 9 l - 30 ks, Tierra Verde

Kód: 3110
1 hodnotenie
Značka: Tierra Verde
€3,90
Vypredané - tovar čoskoro opäť naskladníme
Položka bola vypredaná…

Papierové vrecká sú určené na zhromažďovanie a krátkodobé uchovávanie organických zvyškov, bioodpadu. Kraftový papier je pevný, odolný voči vlhkosti a kompostovateľný. Vrece s odpadom odporúčame vkladať do odvetrávaných košov určených na bioodpad s objemom cca 10 litrov. 

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Kompostovanie dokáže dôkladne zredukovať obsah smetného koša. Zvyšky zeleniny a ovocia tvoria až polovicu objemu odpadov z domácností.

V bežnom plastovom vrecku sa bioodpad zaparí, plesnivie a zapácha. Následné vysypávanie slizkých zvyškov môže byť veľmi nepríjemné. Znečistené plastové vrecko navyše nepatrí do žltého kontajnera...

Kraftový papier je odolnejší voči roztrhnutiu ako bežný papier a lepšie znáša aj vlhkosť. Vrecká z tohto pevného materiálu sú zároveň priedušné, vďaka čomu sa prebytočná tekutina odparí a bioodpad nie je toľko cítiť. Do kompostu môžu ísť spolu so zvyškami, pretože sa rýchlo rozložia. Navyše sa vyrábajú v Česku a obsahujú 40% recyklovaného papiera. 


 

LOGO-tierra_verde

Spoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.


 

Zloženie: papier, recyklovaný papier (40%).

Dozrievanie záhradného kompostu môžete podporiť urýchľovačom kompostu, ktorý obsahuje vyváženú zmes bakteriálnych kultúr a enzýmov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť bez odpadu
Rozmery: 20 x 36 x 16 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz