ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Lipozomálny vitamín C, Goodie, 60ks

Kód: 4541
6 hodnotení
Značka: Goodie
€33,72
Vypredané - tovar čoskoro opäť naskladníme
Položka bola vypredaná…

Vitamín C má v ľudskom tele nespočítateľné množstvo dôležitých úloh a jeho nedostatku by sme mali venovať pozornosť, najmä v období oslabenia organizmu. Lipozomálna forma vitamínu je lepšie vstrebateľná, fosfolipidový obal zabezpečuje transport presne na miesto biologickej aktivity vitamínu a je tiež prirodzene vstrebaný organizmom.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Aké sú úlohy vitamínu C?

Vitamín C poznáme ako najbežnejší vitamín, ktorému pripisujeme najmä imunitnú funkciu. Okrem toho má však aj mnohé ďalšie dôležité úlohy v ľudskom organizme. Podieľa sa na normálnom energetickom metabolizme, normálnej činnosti nervovej sústavy a optimálnej psychickej činnosti. Je dôležitý pre tvorbu kolagénu v cievach, chrupavkách, ďasnách, koži, zuboch, znižuje mieru únavy a pôsobí ako silný antioxidant, často sa mu hovorí aj superantioxidant, pretože dokáže regenerovať aktívnu antioxidačnú formu vitamínu E. Zároveň zvyšuje vstrebávanie železa v čreve. 


 

 Aká je výhoda lipozomálnych doplnkov?

Takto upravené doplnky stravy sa vstrebávajú 20x lepšie než bežné doplnky. Metódou Lipocelltetch bez použitia chemikálií a vysokých teplôt bol pripravený aj vitamín C v lipozómoch - v štruktúrach, ktoré sú tvorené prírodnými fosfolipidmi a je do nich možné vložiť akúkoľvek látku. Takto obalený vitamín C sa bezpečne transportuje do čreva, kde sa vstrebe až 80% /u bežných doplnkov iba 20%/. Doplnok je zároveň zdrojom fosfolipidov, ktoré sú dôležité pre obnovu bunkových membrán v celom tele.

Už sme teda transportovali vitamín C bezpečne do čreva, aby sa vstrebal do krvného riečišťa. Ale čo ďalej? Aby bol účinný, musí sa dostať do bunky, a tu znova prichádza na rad fosfolipidový obal, ktorý splynie s membránou bunky a jeho obsah sa dostane jednoducho dovnútra.


 

Čo znamená Lipocelltech? 

Táto metóda prípravy lipozomálnych doplnkov má niekoľko výhod. Ide totiž o sypkú, nie tekutú formu, ktorá pri výrobe nevyžaduje tepelnú a tlakovú úpravu, čím by mohlo dôjsť k znehodnoteniu vitamínu. Neobsahuje alkohol, nemá žiadnu pachuť a nemusí sa uskladňovať v chladničke. Táto forma vitamínu C nezaťažuje pečeň ani obličky, je šetrná k telu a fosfolipidový obal je prirodzene vstrebávaný spolu s vitamínom. 


 

goodie logo

Goodie je tím mladých ľudí, ktorí spájajú odborné znalosti s objavovaním produktov z prírodných ingrediencií, sú priateľmi zdravého životného štýlu, športu a ekológie. Svoje produkty sami aplikujú do života a užívajú si život plný zdravia a radosti. Výrobky sú vegan, bez cukru, palmového oleja a laktózy, neobsahujú umelé dochucovadlá ani iné farbivá a chemikálie. Navyše sú vždy balené v čiastočne alebo 100% recyklovateľných obaloch.


Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
DVE KAPSULY OBSAHUJÚ::
Vitamín C (kyselina askorbová): 900 mg (1125% odpor. dennej dávky)
LipoCellTech ™ fosfolipidy s kyselinou palmitovou a olejovou zo slnečnice bez GMO: 300 mg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz