ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Organická káva BIO, Powerlogy, 250g

Kód: 5687
3 hodnotenia
Značka: Powerlogy
€9,90
Skladom

Potrpíte si na kvalitu? Zmes BIO kávovníkových zŕn 100% arabiky z Etiópie, Kolumbie a Peru spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky. Zrniečka prešli laboratórnymi testami čistoty zloženia a neskôr boli šetrne pražené na stupeň medium.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Táto espresso káva spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.


 

V čom spočíva výnimočnosť tejto kávy?

Zrniečka kávy majú 100% BIO certifikáciu, sú pestované bez použitia pesticídov a chemikálií. Prešli detailnými laboratórnymi testami na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov. Jednoducho je vyrobená tak, aby sa využilo 100% potenciálu, ktorý káva v sebe ukrýva.

Silná a vyvážená chuť bez kyslosti je dosiahnutá vďaka pomalému a šetrnému praženiu na stupeň medium. Vďaka čerstvosti a stabilnej energii nemá žiadne negatívne vplyvy na žalúdok. Elimináciou prepraženia sa minimalizuje AGE – Advanced Glycation Endoproducts a zároveň káva obsahuje maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo

Denná dávka je, samozrejme, pre každého individuálna, ideálne 1 - 4 kávy denne, pričom záleží na tom, či to bude menej kofeínové espresso alebo silná zalievaná káva.

Pre maximálny pôžitok odporúčame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Neváhajte investovať do mlynčeka alebo kávovaru a nameľte si kávu tesne pred prípravou tak, aby ste 100 % využili jej potenciál.


 

Zloženie: Kávovníkové zrná BIO arabík z Peru, Etiópie, Kolumbie.


 

powerlogy logo

S Powerlogy si môžete byť istí, že ste nešľapli vedľa. Už niekoľko rokov presadzuje zakladateľ firmy myšlienku, že vedomá spotreba a výber jedla je najdôležitejším faktorom pre zlepšenie zdravia, energie, vitality a aj životného prostredia. Okrem kvalitných produktov ponúkajú aj edukatívne aktivity pre poznanie vedy o varení a takým spôsobom zlepšujú kvalitu života mnohých rodín. A to všetko bez kompromisov v chuti a zložení. 


 


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz