ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Ošetrujúci valček s mikroihličkami (pleť/telo), Kvitok

Kód: 243
6 hodnotení
Značka: Kvitok
€13,90
Skladom

Ošetrujúci valček je 100% bezpečná pomôcka pre profesionálne a bezbolestné ošetrenie pleti v pohodlí domova, bez negatívnych vedľajších účinkov, vhodná pre všetky typy pleti, pre mužov aj ženy. Titánové mikroihličky umožňujú lepšie prenikanie kozmetických produktov do vrstiev pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis 

Ergonomická rukoväť zabezpečuje jednoduchú, pohodlnú a precíznu aplikáciu. Ošetrenie je bezbolestné.

Obsahuje 540 titánových mikroihličiek s veľkosťou 0,25 mm, ktoré prechádzajú do vrchných vrstiev pokožky a umožňujú lepšie prenikanie kozmetických produktov do vrstiev pokožky.

Podmienkou používania valčeka je správna dezinfekcia, pretože pri jemnom rolovaní po pokožke vytvára valček na pokožke malé neviditeľné vpichy, na ktoré pokožka reaguje aktiváciou prirodzenej obnovy a regeneráciou


 

Pravidelným používaním je možné docieliť:

Stimuláciu produkcie kolagénu a elastínu

Stimuláciu vlasových korienkov

Zjemnenie vrások, strií, starších jaziev a nerovností

Minimalizáciu pórov a pigmentových škvŕn

Zjednotenie farebného tónu pokožky

Celkovú revitalizáciu pokožky

Celkové zlepšenie estetického vzhľadu pokožky

Zlepšenie prieniku kozmetických produktov


 

Ako správne používať valček

Pred každou aplikáciou si umyte ruky. Dôkladne si vyčistite pleť a vydezinfikujte valček nasprejovaním alkoholového prípravku na hlavicu valčeka.

Vizuálne si rozdeľte tvár na časti – ľavé líce, pravé líce, čelo, nos a brada, prípadne krk a dekolt. Začnite na jednej časti tváre. Jemným tlakom rolujte valčekom po suchej a dôkladne vyčistenej pokožke zo strany na stranu 4-5 krát. Potom zmeňte smer rolovania hore a dole, opäť 4-5 krát.

Bezprostredne po použití naneste na ošetrené miesto tonizačnú vodu a pleťové sérum. Toto ošetrenie môžete aplikovať aj pred použitím pleťovej masky.

Pokračujte na ďalšej časti tváre tým istým spôsobom. Na záver naneste pleťový krém na celú oblasť tváre. Ideálny čas na aplikáciu je večer pred spaním (po použití valčeka je potrebné vyhnúť sa slnečnému žiareniu a neaplikovať dekoratívnu kozmetiku).

Používajte 2-5 krát týždenne. Odporúčame začať s aplikáciou 1-2 krát týždenne a postupne frekvenciu zvyšovať.

Valček je možné použiť aj na iné časti tela pre elimináciu jaziev, strií, pigmentových škvŕn a pod. Odporúčame ho obzvlášť pred aplikáciou vlasových sér pre zlepšenie rastu vlasov. Použitie je totožné.


 

Upozornenie: Nepoužívajte na podráždenú pokožku, otvorené rany, znamienka, bradavice, koloidné a čerstvé jazvy, pokiaľ trpíte rosaceou alebo akútnym akné a zápalmi, ak máte alergiu na kovy alebo menej ako 18 rokov. Nepoužívajte v bezprostrednom okolí očí. Nepoužívajte pred a po aplikácii peelingu alebo produkty s dráždivými zložkami (mydlá, tenzidové prostriedky).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz