ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Osviežovač vzduchu – Príliv energie, BIO Rozmarín a citrón, Tierra Verde 100 ml

Kód: 741
3 hodnotenia
Značka: Tierra Verde
€5,12
Skladom

Osviežovač s príjemne korenistou vôňou s nádychom Stredomoria kombinuje vôňu sviežeho citrónu a posilňujúceho rozmarínu. Použite ju kedykoľvek potrebujete zahnať únavu, rozprúdiť energiu alebo uľaviť pri prechladnutí. Základnými zložkami sú silice z rozmarínu a kôry plodov citrónovníkov. 

Detailné informácie

Podrobný popis


 
 
Osviežovač má prírodné zloženie, neobsahuje žiadne chemické aditíva. Základnou zložkou je silica z rozmarínu a kôry plodov citrónovníkov. Neobsahuje aerosóly, parfumy ani iné syntetické látky.

 

LOGO-tierra_verde

Spoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.


 

Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu, aerosóly ani iné syntetické látky. Produkt je označený belgickým štandartom Ecogarantie®, ktorý patrí medzi tie najprísnejšie ekologické štandarty na svete. O Ecogarantie® sa viac dočítate tu.


 

Použitie: dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovač a nastriekajte podľa potreby do priestoru. Neaplikujete prostriedok na telo.

Upozornenie: obsahuje: d-limonen, beta-pinen, alfa-pinen. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Vysoko horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné rukavice. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Zvážte, či netrpíte alergiou. Prírodné rastlinné extrakty ju môžu, rovnako ako akékoľvek iné látky, vyvolávať.

Likvidácia: odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe pre nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi. 

Zloženie: lieh denat., voda, citrónová a rozmarínová silica v biokvalite (Citrus lemon, Rosmarinus officinalis L.), d-limonen.

Dodatočné parametre

Kategória: Osviežovače vzduchu
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz