ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Osviežovač vzduchu BIO Eukalyptus, Tierra Verde 100 ml

Kód: 1913
4 hodnotenia
Značka: Tierra Verde
€5,58
Skladom

Osviežovač s výraznou a zároveň príjemne bylinnou vôňou eukalyptu pôsobí blahodarne najmä na dýchacie cesty. Použiť ho ale môžete kedykoľvek potrebujete povzbudiť, dodať optimizmus alebo podporiť sústredenie.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Osviežovač vzduchu s eukalyptovou silicou je vhodný najmä do interiérov. Jeho príjemná vôňa vám zlepší náladu doma, v práci, pri štúdiu aj v zdieľaných priestoroch (čakárne, recepcie, šatne, sociálne zariadenia). Eukalyptový éterický olej má antimikrobiálne účinky, preto je obľúbený v obdobiach respiračných ochorení. Zároveň patrí medzi prírodné repelenty, takže od vás bude držať ďalej nepozvaný hmyz.

Éterické oleje slúžia austrálskym eukalyptom ako prirodzená ochrana pred hladnými bylinožravcami. Na túto jedovatú potravu sa adaptovali iba koaly a aj tie si starostlivo vyberajú listy s čo najmenším obsahom silíc. Európski osadníci prevzali poznatky o liečivých účinkoch týchto látok od austrálskych domorodcov. Dnes sa tieto vysoké, teplomilné stromy, príbuzné s myrtou, pestujú aj v ďalších kútoch sveta.

Osviežovač má prírodné zloženie, neobsahuje žiadne chemické aditíva. Základnou zložkou je silica z eukalyptu. Neobsahuje aerosóly, parfumy ani iné syntetické látky.


 

LOGO-tierra_verde

Spoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.


 

Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu, aerosóly ani iné syntetické látky. Produkt je označený belgickým štandartom Ecogarantie®, ktorý patrí medzi tie najprísnejšie ekologické štandarty na svete. O Ecogarantie® sa viac dočítate tu.


 

Použitie: dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovač a nastriekajte podľa potreby do priestoru. Neaplikujete prostriedok na telo.

Upozornenie: obsahuje: Eucalyptol, Alfa Pinen, d-limonen. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Nefajčite. Používajte ochranné rukavice. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Eukalyptus globulus nie je vhodný pre deti do 10 rokov a ľudí trpiacimi astmou.

Likvidácia: odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe pre nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi. 

Zloženie: lieh denat., voda, eukalyptová silica v biokvalite (Eucalyptus globulus), d-limonen.

Dodatočné parametre

Kategória: Osviežovače vzduchu
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz