ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Pomarančový odmasťovač, Tierra Verde - 750 ml sprej

Kód: 380
14 hodnotení
Značka: Tierra Verde
€3,90
Skladom

Ak sa rozhodnete skúsiť Pomarančový čistič v spreji, určite to neoľutujete. Je totiž tak účinný na mastnotu, že vás najprv prekvapí, potom poteší, a postupne vás upratovanie možno aj začne baviť. Odstráni povrchové nečistoty a mastnoty, atrament, mastné odtlačky prstov, čistí aj škvrny na kobercoch a podlahách. 

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Ekologický pomarančový čistič perfektne funguje na mastnotu, usadeniny v dreze, na mriežke digestora, otlačky prstov a  aj anorganické škvrny, napríklad atrament, decht či žuvačky. Neutrálne pH odmastovača je vhodné aj pre mramorové povrchy. Vyrába sa z terpénov pomarančových šupiek, ktoré mu dodávajú krásnu citrusovú vôňu.

Pomarančový čistič nastriekajte na ošetrovaný povrch a zotrite. Pri veľkom znečistení nechajte pôsobiť niekoľko minút. Odmasťovač môžete použiť aj na škvrny na bielizni, najprv ale otestujte stálofarebnosť textilu. 

Na doplnenie rozprašovača môžete použiť Pomarančový odmasťovač - koncentrát z našej ponuky, riedime ho s vodou v pomere 1:1.


 

LOGO-tierra_verde

Spoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.


 

Upozornenie: môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice. Pri podráždení kože alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Kontaminovaný odev si vyzlečte a pred opätovným použitím vyperte.

Zloženie: <5% neiónový tenzid rastlinného pôvodu, d-limonene, benzoan sodný.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky, dezinfekcia
Objem: 750 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz