ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Regeneračná soľ do umývačky riadu, Tierra Verde 2kg

Kód: 399
2 hodnotenia
Značka: Tierra Verde
€4,95
Vypredané - tovar čoskoro opäť naskladníme
Položka bola vypredaná…

Regeneračná soľ do umývačky riadu je zložením čistý 100% chlorid sodný, bez prímesí. Sodík obsiahnutý v soli pomáha k tzv. regenerácii iónového výmenníka, ktorý zachytáva ióny vápnika a horčíka a tým zmäkčuje vodu a zabraňuje tvorbe usadenín na riade.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Čistý 100% chlorid sodný, bez prímesí jódu, fluóru a protihrudkujúcich látok /pridávaných do bežnej stolovej soli/ - to je zloženie regeneračnej soli do umývačky riadu. Čisté a prehľadné. Sodík v soli obsiahnutý pomáha k tzv. regenerácii iónového výmenníka, ktorý zachytáva ióny vápnika a horčíka a tým zmäkčuje vodu, v ktorej sa umýva riad.

Aj spotrebitelia si chvália hrubozrnnú soľ, pretože nemizne zo zásobníka tak rýchlo ako tá jemná.


 

Soľ zabraňuje tvorbe usadenín na riade a skle a je vhodná do všetkých typov domácich umývačiek. Doplňte do zásobníka po rozsvietení kontrolky. 


 

LOGO-tierra_verde

Spoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.


 

Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu, aerosóly ani iné syntetické látky. Produkt je označený belgickým štandartom Ecogarantie®, ktorý patrí medzi tie najprísnejšie ekologické štandarty na svete. O Ecogarantie® sa viac dočítate tu.


 

Zloženie: hrubozrnná morská soľ (chlorid sodný).

Dodatočné parametre

Kategória: Úmyvačka
Hmotnosť: 2 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz