ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Sklenená fľaša, Retap

Kód: 4946/FLA 4946/FLA2 Zvoľte variant
4 hodnotenia
Značka: Retap
€10,70 €13,60 od €10,70
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Skutočne zdravá fľaša s čistým dizajnom. Plastové fľaše neohrozujú iba životné prostredie ale i naše zdravie. Ideálna fľaša na pitnú vodu je zo skla. Fľaše Retap sú odolné, nemajú hrany a rohy, preto sa ľahko čistia, neuvoľňujú do vody farbivá a škodlivé prímesi. Sú vyrobené z vysoko odolného borosilikátového skla s dlhou životnosťou. Sú ľahšie ako fľaše z klasického skla.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Čo to je a ako to funguje

Retap fľaša je ideálna, ak pijete alebo chcete začať piť čistú vodu z vodovodu. 

Plastové fľaše neohrozujú iba životné prostredie ale i naše zdravie. Ideálna fľaša na pitnú vodu je zo skla. Fľaše Retap sú odolné, nemajú hrany a rohy, preto sa ľahko čistia, neuvoľňujú do vody farbivá a škodlivé prímesi. Sú vyrobené z vysoko odolného borosilikátového skla s dlhou životnosťou. Sú ľahšie ako fľaše z klasického skla.

Retap fľaša je vysokej kvality, s nádherným čistým dizajnom a vďaka opakovateľnému použitiu je priateľská k životnému prostrediu. 

Vrchnák nie je na závit a vo videu si môžete pozrieť, ako na otváranie fľaše: 

 

Vojde sa do akejkoľvek tašky, je ideálna na vodu potrebnú cestou do práce, do mesta, na výlet. Jednoducho povedané, fľašu s čistou vodou by ste mali mať pri sebe v každej situácii. Ak máte chuť na chladnejšiu čerstvú vodu, jednoducho fľašu opäť naplníte vodou z vodovodu.,

Pre deti do školy však fľašu neodporúčame - fľaša je zo skla, a preto je rozbitná. Retap fľaša je vyrobená z borosilikátového skla (20% obsah recyklovaného skla) a je vhodná do umývačky riadu.


 

Tipy na čistenie fľaše a udržanie lesku:

Nenechávajte vo fľaši vodu, ak ju nepoužívate. Predídete tým usadzovaniu minerálov prirodzene sa vyskytujúcich vo vode na stenách fľaše. Pred použitím fľašu i viečko dobre umyte a pred opätovným naplnením vypláchnite čistou vodou. Fľaša sa dá dobre a pohodlne vyčistiť napríklad s kefou na fľaše z prírodných štetín. Farebný vrchnáčik sa dobre čistí napríklad s úzkou kefkou (dostane sa do všetkých záhybov).

Venujte pozornosť: Na fľaše Retap poskytuje ich výrobca doživotnú záruku. Ak sa Vám fľaša rozbije pri páde, odfoťte ju a postupujte podľa stránky http://www.prijemneveci.sk/t/retap-dozivotna-zaruka. Dostanete novú Retap fľašu bez vrchnáka.


 

Retap-Logo-72-DPI_2

Vznik fľaše Retap je spojený so Svetovou konferenciou OSN o klíme v Kodani z roku 2009. Skupina ľudí si uvedomila, že je potrebné urobiť čosi pre životné prostredie. Negatívny vplyv množstva plastových fliaš z nápojov, ktoré tvoria obrovské plastové ostrovy v oceáne dal impulz myšlienke o vytvorení ekologickej fľaše s pekným dizajnom na pitnú vodu z vodovodu - Retap. Vyrobená v Českej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše
Značka: Retap

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz