ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Sklenená fľaša na vodu 0,5 l, Tierra verde

Kód: 0729
3 hodnotenia
Značka: Tierra Verde
€12,72
Skladom

Táto elegantná minimalistická fľaša je výborná na vodu aj akýkoľvek iný nápoj. Je vyrobená z kvalitného českého borosilikátového skla, ktoré odoláva teplotným výkyvom. Ak sa budete riadiť zásadou pozvoľného ochladzovania, môžete si do nej dať horúce, studené aj perlivé nápoje. Hoci je borosilikátové sklo odolnejšie ako bežné sklo, s fľašou treba zaobchádzať opatrne, aby vám robila službu po skutočne dlhý čas.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Fľaša má ergonomický tvar, krásne vám padne do ruky. Je vybavená jemne vysústruženým dreveným vrchnákom s vnútorným závitom z kvalitného plastu pre dobré tesnenie. Dobre sa udržuje a vďaka širokému hrdlu sa aj ľahko vymýva. Môžete ju pokojne dať aj do umývačky, drevené viečko je však potrebné umývať ručne. Tvrdé, kvalitné sklo sa nepoškriabe tak ľahko ako plast.

Ak fľašu budete umývať v ekologických prostriedkoch, máte istotu, že pijete zdravo a bezpečne. Do vášho nápoja nebude uvoľňovať žiadne škodliviny. Neobsahuje toxické olovo a kadmium, ktoré možno laboratórnymi testami objaviť v niektorých pohároch, a samozrejme ani BPA či ftaláty vlastné nekvalitným plastom.

Fľaša je veľmi ekologická - iste si viete predstaviť to množstvo petfliaš, ktoré jej používaním ušetríte. Varné sklo však nemožno vyhadzovať do zeleného kontajnera. Keď fľaša doslúži, odporúčame ju odniesť do zberného dvora, prípadne vyhodiť do zmesového komunálneho odpadu.


 

Zloženie

borosilikátové sklo, plast, drevo.


 

O Tierra Verde

Spoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.

O značke Tierra Verde | akoeko.sk

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: EKO domácnosť
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz