ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Tulis – minerálny prípravok na čistenie zvieracích pelechov, Tierra Verde

Kód: 3116
3 hodnotenia
Značka: Tierra Verde
€9,21
Skladom

Jemný minerálny prášok z treťohorných usadenín jednobunkových organizmov, v zložení ktorého prevláda kremík. Mikroskopické kryštáliky sú ostré a tak dobre čistia zvieracie pelechy aj ľudské obydlia od hmyzu a jeho zárodkov. V prípade potreby sa prípravok dá použiť aj na zvieraciu srsť.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Jemný minerálny prášok pochádza z treťohorných usadenín jednobunkových organizmov a v jeho zložení ktorého kremík. Mikroskopické kryštáliky sú ostré a tak dobre čistia zvieracie pelechy aj ľudské obydlia od hmyzu a jeho zárodkov. V prípade potreby sa prípravok dá použiť aj na zvieraciu srsť.

Tento prípravok je vhodný pre chovateľov psov, mačiek, králikov, koní aj vtákov. Do 48 až 72 hodín od použitia zlikviduje minimálne 75 % lezúceho hmyzu. Neobsahuje žiadne toxické látky, parazity hubí mechanicky, hmyz si na ňu nemôže vybudovať toleranciu ani imunitu. Prípravok je bezpečný pre zvieratá aj ľudí.


 LOGO-tierra_verde

Spoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.


 

Použitie: poprášte miesta výskytu hmyzu práškom, prášok po chvíli zmeťte alebo vysajte vysávačom.

Zloženie: diatomit (minerálny sediment, amorfný)

Dodatočné parametre

Kategória: Domácnosť bez odpadu
Hmotnosť: 200 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz