ESHOP dočasne pozastavený - objednávky neexpedujeme!

Tyčinky na čistenie uší – z bambusu a biobavlny, Tierra verde

Kód: 754
3 hodnotenia
Značka: Tierra Verde
€2,80
Skladom

Ekologické vatové tyčinky z biobavlny a bambusu v krabičke z recyklovaného papiera predstavujú výbornú udržateľnú alternatívu tradičných vatových tyčiniek do uší z plastu. Balenie obsahuje 200 kusov.

Detailné informácie

Podrobný popis


 

Jednorazové plastové čistiace tyčinky do uší tvoria významnú časť odpadu, ktorý zamoruje oceány aj pobrežia, preto už mnohé krajiny ich predaj zakázali alebo sa na to pripravujú. Tieto vatové tyčinky sú vyrobené iba zo 100% prírodných materiálov - organicky pestovanej bavlny a bambusu z udržateľných zdrojov, takže sú 100% rozložiteľné a kompostovateľné. Navyše sú jemné a príjemné a vďaka pevnému bambusovému drievku sa nelámu. 

Tyčinky sú vhodné na každodennú hygienu (pri čistení uší nezavádzajte hlboko do zvukovodu) a na kozmetické úkony.


Prečo biobavlna?

Biobavlna je pestovaná na ekofarmách, ktoré sa zameriavajú na pestovanie potravín a bavlny podľa jasne stanovených pravidiel, a to od semena až po konečné spracovanie látky vrátane šitia. Pri pestovaní a výrobe je zakázané použitie toxických chemických látok, ktoré spôsobujú otravy poľnohospodárskych robotníkov a poškodzovanie životného prostredia, vrátane geneticky modifikovaných organizmov. 

Prečo je bambus taký skvelý?

Bambus je výborný obnoviteľný zdroj. Ide o najrýchlejšie rastúcu rastlinu na Zemi. Vďaka prirodzenému obsahu antimikrobiálnych látok nie je potrebné počas jeho kultivácie používať hnojivá ani pesticídy.


LOGO-tierra_verdeSpoločnosť Tierra Verde s.r.o. bola založená v roku 2008 a je česko-slovenskou spoločnosťou bez zahraničnej účasti. Ľudia z tejto spoločnosti veria, že existuje alternatívny spôsob vývoja, výroby a ponuky výrobkov dennej spotreby, vďaka ktorému sa zníži negatívny dopad na životné prostredie. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich obaly sú plne recyklovateľné. Zároveň sú vhodné pre alergikov a malé deti, pretože nedráždia pokožku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz